Daha az ödeyerek binanızı daha konforlu hale getirin
Mimarlar, Mühendisler ve Şartname Hazırlayıcıları için Kaynaklar

Binalarda ve yapılarda enerji verimliliği sağlamak, inşaat endüstrisinde en hızlı büyüyen trend haline gelmiştir. Solar Gard kızgınlıklar, parıltılar, iç mekanda solmalar ve güvenlik gibi genel bina meselelerini çözmeye yönelik için çeşitli cam filmleri sunmaktadır. Solar Gard solar koruma filmleri aynı zamanda enerji masraflarından da %30’a kadar tasarruf sağlayabilmekte ve böylece çoğu binanın karbon ayak izini düşürebilmektedir.

Güvenlik Filmi, cam kırıldığında cam parçalarını bir arada tutmak için tasarlanmıştır. Kazalar, hırsızlıklar, fırtınalar ve hatta bomba patlamaları gibi çeşitli olaylara karşı farklı koruma ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik çeşitli güvenlik filmleri sunuyoruz.

Solar Gard, iç mekanınızı, içerideki insanları ve mülk sahiplerini aşırı enerji masraflarından, ısıdan, parıltıdan, kazalardan ve felaketlerden korumak için her türlü cam sistemini geliştirmenize yardımcı olur. Daha fazlasını öğrenmek için bugün bizi (0212) 527 82 52 numaralı telefondan arayın veya info@solargard.com.tr adresine e-posta gönderin.

Ürün Performansı ve Teknik Özellik kaynakları

Aşağıda verilen Teknik Özellik Belgeleri, sizin için ürün teknik özelliklerini (şartnamesini) yazmayı daha kolay hale getirmek için tasarlanmıştır. Bunları hem solar filmler hem de güvenlik filmleri için listeledik. Sorularınız varsa lütfen bizimle iletişime geçiniz. Spec Wizard uygulamasını da kullanabilirsiniz.

İçerik paylaşımı
Ticari Konut Otomotiv İletişim Gizlilik Politikası
©Copyright 2013, A-G Dayanıklı Tüketim Malları San.Tic.Ltd.Şti. Tüm hakkı saklıdır.