Cam filmi arabanıza monte edildiğinde güneşin zararlı UVA ve UVB
ışınlarının %99’undan fazlasını engeller

Birikmiş UV maruziyetinin zararlı etkilerini herkesten fazla sizler fark edersiniz. Ancak bilemeyeceğiniz bir şey var; o da hastalarınızın işyerlerinin büyük bir risk faktörü olduğudur. Siz de biliyorsunuz ki ABD’deki araba camlarının %90’ı minimal düzeyde UVA koruması sağlamaktadır.

Solar Gard, tek bir uygulamayla, yani solar kontrollü cam filmiyle yıl boyunca UVA ve UVB’ye karşı koruma sağlayan bir çözüm sunar. Cilt Kanseri Vakfı’nın tavsiye ettiği çeşitli Solar Gard pencere filmlerinin otomobillere uygulanması sayesinde zararlı UVA ve UVB ışınlarının %99’u engellenir ve hastalarınız bu ışınlara maruz kalmaz.

Her devletin farklı cam filmi kanunları olduğundan dolayı farklı renk çeşitleri mevcuttur. Bunlar neredeyse görünmez koyuluktaki camlar ile koyu cam filmleri arasında değişiklik göstermektedir; ancak tamamı geniş çaplı koruma sağlamaktadır.

Ayrıca, çoğu ülkede, cilt kanseri riski nispeten yüksek olanlar ve UV’ye maruz kalmakla kötüleşen sağlık koşullarına sahip kişiler için araç camlarına medikal amaçlı film uygulanmasına izin verilmektedir.

Hastalarınızı yönlendirebileceğiniz bir yerel şube bulmak için Solar Gard şube bulucuyu kullanınız.

Bayi Ara
Amerikan Dermatoloji Akademisi'ne göre, her yıl 1 milyondan fazla yeni cilt kanseri vakası teşhis ediliyor. Bu olgunun, 111,900’den fazlası melanom ve her yıl bunlardan yaklaşık 8,000 kişi hayatını kaybetmektedir.
İçerik paylaşımı
Ticari Konut Otomotiv İletişim Gizlilik Politikası
©Copyright 2013, A-G Dayanıklı Tüketim Malları San.Tic.Ltd.Şti. Tüm hakkı saklıdır.